Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026
Dzisiejszy dzień był pełen radości, dumy, wzruszeń i podziękowań. Uroczyste zakończenie roku szkolnego zgromadziło całą społeczność szkolną, by wspólnie podsumować miesiące wytężonej pracy oraz pożegnać absolwentów klasy VIII.
Ósmoklasiści pożegnali szkołę, wykonując „Balladę pożegnalną”, a podczas utworu „Przepraszamy Was” wręczyli kwiaty nauczycielom, dziękując im za przekazaną wiedzę, cierpliwość, wsparcie i serce wkładane w codzienną pracę.
Wyjątkowym i bardzo wzruszającym momentem był utwór „Dziękujemy Wam”, podczas którego uczniowie klasy VIII wręczyli kwiaty swoim Rodzicom jako wyraz wdzięczności za miłość, troskę, motywację oraz nieustanne wsparcie na każdym etapie edukacji.
Podczas uroczystości najlepsi uczniowie odebrali świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorową postawę. Absolwenci klasy VIII otrzymali pamiątkowe Statuetki Absolwenta, będące symbolem zakończenia ważnego etapu ich życia.
Szczególne gratulacje kierujemy do Filipa, mieszkańca miasta Koła, który za swoje wybitne osiągnięcia edukacyjne oraz bardzo wysokie wyniki w nauce otrzymał nagrodę pieniężną. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!
Dzisiejsza uroczystość była również okazją do pożegnania dwojga nauczycieli, którzy po wielu latach oddanej pracy przechodzą na zasłużoną emeryturę. Dziękujemy za lata zaangażowania, profesjonalizmu, życzliwości i wychowanie wielu pokoleń uczniów. Życzymy dużo zdrowia, spełnienia marzeń oraz wielu pięknych chwil na nowym etapie życia.
Drodzy Absolwenci – dziękujemy Wam za wspólnie spędzone lata, za uśmiech, zaangażowanie i wszystkie chwile, które pozostaną częścią historii naszej szkoły. Niech odwaga, wytrwałość i wiara we własne możliwości prowadzą Was do realizacji marzeń.
Wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły życzymy bezpiecznych, słonecznych i pełnych niezapomnianych przygód wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!