Laureaci konkursów
Międzyszkolny konkurs informatyczny Infogra.
Nagroda główna w konkursie informatycznym "Infogra".
Zabawa w tym jakże wymagającym zawodnictwie polegała na odnalezieniu w przestrzeni miejskiej 7 agentów, otrzymaniu od nich i rozwiązaniu zadań z dziedziny informatyki, logiki, kryptografii i logiki oraz zdobyciu 7 kluczy, które pozwolą w etapie finałowym otworzyć za pomocą hasła sejf i zdobyć nagrodę. Naszej drużynie w skład, kórej weszli: Szymon Jarzębecki, Kacper Markowski, Alex Janikowski, Wiktor Żurawik, Filip Gwizd - udało się w pierwszej kolejności odgadnąć hasło i tym samym otworzyć sejf. Hura!!! Zdobyliśmy nagrodę główną. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
4