Laureaci konkursów
Powiatowe zawody w 4-boju AL
Zwycięska drużyna w powiatowych zawodach 4-boju LA.
Międzyszkolne zawody w 4-boju LA wygrała nasza drużyna dziwcząt zajmując I miejsce i tym samym awansowaliśmy do zawodów powiatowych. Zmagania wśród drużyn z powiatu składały się ze: skoku w dal, biegu na 600 m, rzutu piłeczką palantową oraz biegu na 60 m.
W skład zwycięskiej drużyny pod opieką Beaty Cieślak-Stawickiej wchodziły: Natalia Powietrzyńska, Kamila Walczak, Weronika Szymczak, Aleksandra Michalak, Sandra Sipa i Agnieszka Każmierska. Dziewczęta zajęły III miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Przedczu.
4